Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915519
10232
446
6500
Ligeti Miklós (1982-): Csendélet, 2004. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 27x16 cm
2884559
10233
446
Ligeti Miklós (1982-): Hajó és csónak, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon, lap szélén paszpartuzás nyomaival. 30x17 cm 2692359
10234
446
2200
Lukovszky László (1922-1981): Áchim András. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
2955221
10235
446
Lunczer Anikó (1942- ): Tanyák. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 14×45 cm 2822183
10236
446
38000
Lux Antal (1935-): Cél, 1969. Színes szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 9/10. 39x22 cm.
2421690
10237
446
11000
2870777
10238
446
M. Tóth István (1922-2006): Bujkáló hold. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 39×36 cm
2903945
10239
446
Macskássy Izolda (1945-2021): Táltos. Barna és fekete toll, jelzett. 29,5x21 cm 2872979
10240
446
32000
P Manszurov (?-?): Funkcionalista festmény (előszó az Októberi Forradalom grafikái c. albumhoz). Szitanyomat. Fajó János által jelzett és datált (Fajó 78). Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, 85x60 cm
2828733
10241
446
50000
2786027
10242
446
46000
2819565
10243
446
65000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF