Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 172

Veronese Design: Ló. Bronzírozott műgyanta, jelzéssel, 25x24x8 cm
12170.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ismeretlen szobrász: Ló megzabolázása. Antikolt fém, számozott, szép állapotban, 16x20x8 cm
12171.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Figyelő vadászkutya. Öntött bronz szobor, márvány talapzaton, melyre nincs rögzítve. Jelzés nélkül, kopással, 18x12x7 cm, talapzat: 27x13 cm.
12172.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Ismeretlen szobrász: Szántó ló. Öntött bronz, fém talapzaton, jelzés nélkül, 28x21x13 cm
12173.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Bronz oroszlán szobor, jelzés nélkül, kis kopással, 14x7x7 cm
12174.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ismeretlen szobrász: Szűz Mária a kis Jézussal. Öntött bronz szobor, fém talapzaton, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 47 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
12175.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Don Quijote szobor, műgyanta, drót, jelzéssel, 15x12x42 cm
12176.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kalapos férfi és nő, műgyanta szobor márvány talapzaton, jelzés nélkül, kopással, m: 26 cm
12177.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bika szobor talapzaton, vas, jelzés nélkül, kopással, 15x8x13 cm
12178.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
14

Varga Zoltán: Bolyai János Emlékdíj. Mázatlan kerámia szobor, jelzéssel, hibátlan, m: 36 cm
12179.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12180.

Rufpreis:
3 000 HUF

1896 Milleniumi emlék - Árpád fejedelmé választása 896. Milleniumi egyoldalas bronz dombormű, kis deformálással, szép állapotban, d: 20,5 cm
12181.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF