Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2941583
12170
445
Sculptures, statuettes, plaques
Veronese Design: Ló. Bronzírozott műgyanta, jelzéssel, 25x24x8 cm 2941591
12171
445
14000
Ismeretlen szobrász: Ló megzabolázása. Antikolt fém, számozott, szép állapotban, 16x20x8 cm
2941605
12172
445
Figyelő vadászkutya. Öntött bronz szobor, márvány talapzaton, melyre nincs rögzítve. Jelzés nélkül, kopással, 18x12x7 cm, talapzat: 27x13 cm. 2941639
12173
445
32000
Ismeretlen szobrász: Szántó ló. Öntött bronz, fém talapzaton, jelzés nélkül, 28x21x13 cm
2941724
12174
445
Bronz oroszlán szobor, jelzés nélkül, kis kopással, 14x7x7 cm 2941765
12175
445
100000
Ismeretlen szobrász: Szűz Mária a kis Jézussal. Öntött bronz szobor, fém talapzaton, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 47 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
2941912
12176
445
Don Quijote szobor, műgyanta, drót, jelzéssel, 15x12x42 cm 2941923
12177
445
Kalapos férfi és nő, műgyanta szobor márvány talapzaton, jelzés nélkül, kopással, m: 26 cm 2941984
12178
445
7500
Bika szobor talapzaton, vas, jelzés nélkül, kopással, 15x8x13 cm 2942107
12179
445
Varga Zoltán: Bolyai János Emlékdíj. Mázatlan kerámia szobor, jelzéssel, hibátlan, m: 36 cm 2942519
12180
445
2943561
12181
445
38000
1896 Milleniumi emlék - Árpád fejedelmé választása 896. Milleniumi egyoldalas bronz dombormű, kis deformálással, szép állapotban, d: 20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF