Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 172

Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
12158.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Sámson aki feltépi az oroszlán száját. Festett alumínium, festett kőtalapzaton, kopott, m: 18 cm
12159.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Dante. Fém, fatalapzaton, m: 9,5 cm
12160.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kínai harcos. Bronz szobor, alabástrom talapzaton. Jelzés nélkül, m: 10 cm
12161.

Rufpreis:
8 000 HUF

12162.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12163.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Kertészkedő család, fém dombormű, német, kopással, 20x15cm
12164.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagyméretű keleti szobor, műgyanta, szép állapotban, m: 36 cm
12165.

Rufpreis:
6 000 HUF

Diszkoszvető, bronzírozott fém, görög, jelzéssel, kopással, m: 19 cm
12166.

Rufpreis:
4 000 HUF

Absztrakt erotikus szobor, vasfa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 30 cm
12167.

Rufpreis:
4 000 HUF

Schlick féle Vasöntöde Pesten jelzéssel: Állattal játszó gyermek. Öntött bronz, talapzatán jelzéssel, kopással, m: 11,5 cm
12168.

Rufpreis:
10 000 HUF

2001 Farkas Pál: A Mohácsi csata 475. évfordulójára / Mohácsi Éremgyűjtők 2001. Bronz plakett fa lapon, d: 12,5 cm, 15x15 cm
12169.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF