Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2768641
12158
445
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
2793272
12159
445
Jelzés nélkül: Sámson aki feltépi az oroszlán száját. Festett alumínium, festett kőtalapzaton, kopott, m: 18 cm
2842747
12160
445
Olvashatatlan jelzéssel: Dante. Fém, fatalapzaton, m: 9,5 cm
2853084
12161
445
Kínai harcos. Bronz szobor, alabástrom talapzaton. Jelzés nélkül, m: 10 cm
2850264
12162
445
2819465
12163
445
48000
2940001
12164
445
Kertészkedő család, fém dombormű, német, kopással, 20x15cm 2940410
12165
445
Nagyméretű keleti szobor, műgyanta, szép állapotban, m: 36 cm 2941221
12166
445
Diszkoszvető, bronzírozott fém, görög, jelzéssel, kopással, m: 19 cm 2941241
12167
445
Absztrakt erotikus szobor, vasfa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 30 cm
2941564
12168
445
Schlick féle Vasöntöde Pesten jelzéssel: Állattal játszó gyermek. Öntött bronz, talapzatán jelzéssel, kopással, m: 11,5 cm 2941575
12169
445
2001 Farkas Pál: A Mohácsi csata 475. évfordulójára / Mohácsi Éremgyűjtők 2001. Bronz plakett fa lapon, d: 12,5 cm, 15x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF