Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 172

Illár Erzsébet (1940-): Ülő lányka terrakotta szobor, jelzett m: 21 cm
12206.

Rufpreis:
5 000 HUF

Absztrakt ülő ember figura, faragott fa, kopottsággal, m: 15 cm
12207.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Sákjamuni Buddha szobor, felszentelt, bontatlan állapotban, tüziaranyozott, hidegen festett bronz, minimális kopottsággal, m: 19 cm
12208.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

XX. sz.,Terrakotta hadsereg 4 darabos másolat szett, harcosok és lovak, kis kopottsággal m: 17 cm
12209.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gády Kayser Lajos (1895-1983): Oroszlán és prédája. Terrakotta, jelzett, 40 cm
12210.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Pincsi kutya, bronz, márvány talapzaton, m: 9 cm
12211.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zadak Arts: Jerusalem, ezüst borítású szobor talapzaton, kopással, jelzett, m: 12 cm
12212.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Jelzés nélkül: Szarvas. Bronz, m: 9,5 cm
12213.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lenin büszt. Fém öntvény, jelzés nélkül, m: 21 cm
12214.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Szászfalvi László: Románc. Fali gipsz dombormű, jelzés nélkül, eredeti kartondobozán címkén feliratozott, 27x21x2,5 cm
12215.

Rufpreis:
3 000 HUF

Réz dombormű. Öntött 22x16 cm
12216.

Réz dombormű. Öntött 22x16 cm

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12217.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF