Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2944359
12206
445
Sculptures, statuettes, plaques
Illár Erzsébet (1940-): Ülő lányka terrakotta szobor, jelzett m: 21 cm 2944374
12207
445
Absztrakt ülő ember figura, faragott fa, kopottsággal, m: 15 cm 2945410
12208
445
60000
Sákjamuni Buddha szobor, felszentelt, bontatlan állapotban, tüziaranyozott, hidegen festett bronz, minimális kopottsággal, m: 19 cm
2885607
12209
445
XX. sz.,Terrakotta hadsereg 4 darabos másolat szett, harcosok és lovak, kis kopottsággal m: 17 cm
2923185
12210
445
14000
Gády Kayser Lajos (1895-1983): Oroszlán és prédája. Terrakotta, jelzett, 40 cm 2849057
12211
445
Jelzés nélkül: Pincsi kutya, bronz, márvány talapzaton, m: 9 cm 2903151
12212
445
Zadak Arts: Jerusalem, ezüst borítású szobor talapzaton, kopással, jelzett, m: 12 cm 2840686
12213
445
Jelzés nélkül: Szarvas. Bronz, m: 9,5 cm
2939794
12214
445
7500
Lenin büszt. Fém öntvény, jelzés nélkül, m: 21 cm
2938948
12215
445
Szászfalvi László: Románc. Fali gipsz dombormű, jelzés nélkül, eredeti kartondobozán címkén feliratozott, 27x21x2,5 cm
2905628
12216
445
Réz dombormű. Öntött 22x16 cm
2902689
12217
445
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF