https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 172

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
1
12230.

Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olvashatatlan szovjet szignóval jelzett: Futballista. Bronz, kőtalapzaton. m: 24,5 cm
1
12231.

Olvashatatlan szovjet szignóval jelzett: Futballista. Bronz, kőtalapzaton. m: 24,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Makonde afrikai fafaragás, korának megfelelő állapotban, 20. század. 25 cm
1
12232.

Makonde afrikai fafaragás, korának megfelelő állapotban, 20. század. 25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm
1
12233.

Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
1
12234.

MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bakonyi Sándor (1892-1937): Art deco táncos. Bronz márvány alapon 32 cm jelzett, egyik kis ujján minimális sérüléssel
1
12235.

Bakonyi Sándor (1892-1937): Art deco táncos. Bronz márvány alapon 32 cm jelzett, egyik kis ujján minimális sérüléssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm
1
12236.

Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Kalapos férfi. Égetett agyag, korának megfelelő állapotban, m: 51 cm
1
12237.

Jelzés nélkül: Kalapos férfi. Égetett agyag, korának megfelelő állapotban, m: 51 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Futó jelzéssel: Lányok, fafaragás. Fali dísz. Jelzett, 33x23 cm
1
12238.

Futó jelzéssel: Lányok, fafaragás. Fali dísz. Jelzett, 33x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Putz János (1928-?) Csajkovszkíj. Festett terrakotta, márvány alapon. 12x8 cm
1
12239.

Putz János (1928-?) Csajkovszkíj. Festett terrakotta, márvány alapon. 12x8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-as évek eleje Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű/ relief, hátoldalán a Tolnai Világlap ajándéka felirattal, öntöttvas, falra akasztható, kopott, 34x34 cm
1
12240.

cca 1900-as évek eleje Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű/ relief, hátoldalán a Tolnai Világlap ajándéka felirattal, öntöttvas, falra akasztható, kopott, 34x34 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Mesevilág .Réz falidísz, fa alapon .25x6 cm
1
12241.

Jelzés nélkül: Mesevilág .Réz falidísz, fa alapon .25x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse