https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 172
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2840579
12230
445
0
12000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2814687
12231
445
0
12000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan szovjet szignóval jelzett: Futballista. Bronz, kőtalapzaton. m: 24,5 cm 2883759
12232
445
0
5500
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Makonde afrikai fafaragás, korának megfelelő állapotban, 20. század. 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2883799
12233
445
0
4800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2840860
12234
445
0
20000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2843192
12235
445
0
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Bakonyi Sándor (1892-1937): Art deco táncos. Bronz márvány alapon 32 cm jelzett, egyik kis ujján minimális sérüléssel
Das Lot is nicht erreichbar
2841243
12236
445
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2848678
12237
445
0
75000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Kalapos férfi. Égetett agyag, korának megfelelő állapotban, m: 51 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2920420
12238
445
0
1600
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Futó jelzéssel: Lányok, fafaragás. Fali dísz. Jelzett, 33x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2920833
12239
445
0
2600
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Putz János (1928-?) Csajkovszkíj. Festett terrakotta, márvány alapon. 12x8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2864544
12240
445
0
10000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-as évek eleje Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű/ relief, hátoldalán a Tolnai Világlap ajándéka felirattal, öntöttvas, falra akasztható, kopott, 34x34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2916023
12241
445
0
1400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Mesevilág .Réz falidísz, fa alapon .25x6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse