Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2943595
12086
445
50000
Sculptures, statuettes, plaques
1967 Kelemen Kristóf: Női büszt. Festett gipsz, jelzéssel, kis kopással, m: 51 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
2941930
12087
445
26000
1929 Sződy Szilárd (1878-1939): Camilla 1929 XI. Bronz női portré, jelzéssel, kopással, 27x25 cm
2749979
12088
445
Gyenes István (1916 - 1998): Egyensúlyi állapot. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 15 cm 2749982
12089
445
Gyenes István (1916 - 1998): Tánc. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 18 cm 2882498
12090
445
28000
2944250
12091
445
14000
Árvai Ferenc (1935-2004): Lovag. Bronzlemez, fa talapzaton, m: 32 cm 2768642
12092
445
2900719
12093
445
22000
2914471
12094
445
38000
Kocsis Előd (1948-): Szilaj csikó. Bronz, márvány talpon, jelezve hasán: KE, 1999. Képcsarnok címkével. Hibátlan, 21x16,5x7,5 cm 2914663
12095
445
Q. Tupton zsoké a lovon szobor, műgyanta, fa talapzaton, jelzéssel, farka ragasztott, 28x19x8 cm 2914664
12096
445
120000
Soher Manufaktúra: Ló szobor. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, szép állapotban. A Soher Manufaktúra luxusbútorokat és kiegészítőket gyártó spanyol cég, termékeik közkedveltek európa szerte. Exkluzivitást sugárzó szobraik keresettek a gyűjtők körében. m: 32,5 cm, h: 31 cm, sz: 14 cm
2914665
12097
445
38000
Ismeretlen szobrász: Lovak a pusztában. Bronz, jelzés nélkül, kis kopással, 27x16x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF