Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 172

1967 Kelemen Kristóf: Női büszt. Festett gipsz, jelzéssel, kis kopással, m: 51 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
12086.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

1929 Sződy Szilárd (1878-1939): Camilla 1929 XI. Bronz női portré, jelzéssel, kopással, 27x25 cm
12087.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Gyenes István (1916 - 1998): Egyensúlyi állapot. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 15 cm
12088.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gyenes István (1916 - 1998): Tánc. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 18 cm
12089.

Rufpreis:
6 000 HUF

12090.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Árvai Ferenc (1935-2004): Lovag. Bronzlemez, fa talapzaton, m: 32 cm
12091.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12092.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12093.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kocsis Előd (1948-): Szilaj csikó. Bronz, márvány talpon, jelezve hasán: KE, 1999. Képcsarnok címkével. Hibátlan, 21x16,5x7,5 cm
12094.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Q. Tupton zsoké a lovon szobor, műgyanta, fa talapzaton, jelzéssel, farka ragasztott, 28x19x8 cm
12095.

Rufpreis:
3 000 HUF

Soher Manufaktúra: Ló szobor. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, szép állapotban. A Soher Manufaktúra luxusbútorokat és kiegészítőket gyártó spanyol cég, termékeik közkedveltek európa szerte. Exkluzivitást sugárzó szobraik keresettek a gyűjtők körében. m: 32,5 cm, h: 31 cm, sz: 14 cm
12096.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ismeretlen szobrász: Lovak a pusztában. Bronz, jelzés nélkül, kis kopással, 27x16x22 cm
12097.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF