Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938399
12194
445
Sculptures, statuettes, plaques
Vadász témájú spiáter asztali dísz. Fa alapon. 21 cm 2938453
12195
445
40000
Kúpidő. Albert Kohler & Cie, szecessziós ón figura. Jelzett. XIX. sz. vége. 12 cm / Cupid. Albert Kohler & Cie. pewter statue. Marked. 12 cm 2936989
12196
445
44000
Horgász. Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzés nélkül 48 cm
2936857
12197
445
Görög szobor másolat. Műgyanta őrlemény. Jelzett, hibátlan 47 cm 2937121
12198
445
Lányka, nagy méretű faragott fa szobor 42 cm Jelzés nélkül 2938868
12199
445
Bronz tehén párban, kis sérüléssel. India. XX. sz. eleje 9 cm
2938860
12200
445
Krisna figura 11 cm Festett fém 11 cm
2938846
12201
445
Bronz teve figura. Észak-Afrika, XX. sz. áttört. m: 10 cm 2938809
12202
445
Táncoló Shiva figura, réz 13 cm
2938832
12203
445
15000
Bal Krishna figura, 12 cm Ezüstözött fém 2944254
12204
445
15000
Hungária Vívó Club 1912 bronz szobor, márvány talapzaton, m: 23 cm 2944351
12205
445
Faragott fa Buddha szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF