Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 172

Vadász témájú spiáter asztali dísz. Fa alapon. 21 cm
12194.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kúpidő. Albert Kohler & Cie, szecessziós ón figura. Jelzett. XIX. sz. vége. 12 cm / Cupid. Albert Kohler & Cie. pewter statue. Marked. 12 cm
12195.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Horgász. Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzés nélkül 48 cm
12196.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Görög szobor másolat. Műgyanta őrlemény. Jelzett, hibátlan 47 cm
12197.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lányka, nagy méretű faragott fa szobor 42 cm Jelzés nélkül
12198.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bronz tehén párban, kis sérüléssel. India. XX. sz. eleje 9 cm
12199.

Rufpreis:
5 000 HUF

Krisna figura 11 cm Festett fém 11 cm
12200.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bronz teve figura. Észak-Afrika, XX. sz. áttört. m: 10 cm
12201.

Rufpreis:
6 000 HUF

Táncoló Shiva figura, réz 13 cm
12202.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bal Krishna figura, 12 cm Ezüstözött fém
12203.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hungária Vívó Club 1912 bronz szobor, márvány talapzaton, m: 23 cm
12204.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Faragott fa Buddha szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 22 cm
12205.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF