Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2914500
12122
445
46000
Sculptures, statuettes, plaques
2929147
12123
445
60000
Csorvássy István (1912-1986): Székely néne a kopjafánál. Faragott gyökér, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
2929157
12124
445
100000
Csorvássy István (1912-1986): Anya gyermekével. Faragott fa, jelzéssel, kis kopással, m: 67 cm
2929152
12125
445
60000
Csorvássy István (1912-1986): Kakas és tyúk. Faragott gyökér, jelzett, egy helyen kis hiánnyal (valószínűleg eredeti anyaghiba), m: 44 cm
2929125
12126
445
24000
Csorvássy István (1912-1986): Ökrökkel szántó székely. Faragott fa falikép. Jelzett, hibátlan, h: 20,5 cm
2929107
12127
445
30000
Csorvássy István (1912-1986): Favágó. Faragott fa, hibátlan, jelzett, m: 19,5 cm 2929099
12128
445
Csorvássy István (1912-1986): Székely férfi. Faragott fal, akasztható, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
2929273
12129
445
100000
Csorvássy István (1912-1986): Jézus fej. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 42x42 cm
2929250
12130
445
70000
Csorvássy István (1912-1986): Székelyföldi mulatság. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, akasztáshoz lyukasztott. 52x41 cm
2929235
12131
445
80000
Csorvássy István (1912-1986): Nyár Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
1841192
12132
445
55000
2895082
12133
445
Kínai bölcs réz szobor, csont kézzel, egyik letört, törött fán. 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF