Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 172

12122.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Csorvássy István (1912-1986): Székely néne a kopjafánál. Faragott gyökér, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
12123.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Csorvássy István (1912-1986): Anya gyermekével. Faragott fa, jelzéssel, kis kopással, m: 67 cm
12124.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Csorvássy István (1912-1986): Kakas és tyúk. Faragott gyökér, jelzett, egy helyen kis hiánnyal (valószínűleg eredeti anyaghiba), m: 44 cm
12125.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Csorvássy István (1912-1986): Ökrökkel szántó székely. Faragott fa falikép. Jelzett, hibátlan, h: 20,5 cm
12126.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Csorvássy István (1912-1986): Favágó. Faragott fa, hibátlan, jelzett, m: 19,5 cm
12127.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Csorvássy István (1912-1986): Székely férfi. Faragott fal, akasztható, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
12128.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csorvássy István (1912-1986): Jézus fej. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 42x42 cm
12129.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Csorvássy István (1912-1986): Székelyföldi mulatság. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, akasztáshoz lyukasztott. 52x41 cm
12130.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Csorvássy István (1912-1986): Nyár Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
12131.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

12132.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Kínai bölcs réz szobor, csont kézzel, egyik letört, törött fán. 12 cm
12133.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF