Drucksachen

Zahl der Lose: 429

1911 Meghívó az Eperjesi Kaszinó Fiatalsága által rendezett zártkörű táncestélyre, Geiger Richárd szecessziós grafikájával illusztrálva, dombornyomott női alakkal, 22,5x10 cm
16794.

Rufpreis:
3 000 HUF

1911 Rovartani lapok. Havi folyóirat különös tekintettel a hasznos és kártékony rovarokra. A Magyar Entomológiai Társaság hivatalos közlönye. Szerk.: Csíki Ernő. XVIII. kötet. 1-12. sz. Teljes évfolyam. Bp., 1911, Rovartani Lapok Szerkesztősége, (Szeged, Dugonics-ny.), 4+190+2 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Korabeli kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötés.
16795.

Rufpreis:
6 000 HUF

1912 Nyugat V. évf. 3. és 10. számai, szerk.: Ignotus, Fenyő Miksa és Osvát Ernő. A borító Falus Elek munkája. Sérülésekkel, kisebb ázásnyomokkal, néhány kijáró lappal.
16796.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

1913 Ujpest kéményseprő számla
16797.

Rufpreis:
2 400 HUF

1915 Mária Valéria gyermek menhely egyesület működése nyomtatvány 26p.
16798.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. XXVII. évf. 4-5. füzet. Bp., 1916, A Magyar Néprajzi Társaság kiadása. Első oldalain Ferenc József halála alkalmából elmondott elnöki gyászbeszéd és nekrológ. Kiadói papírkötés. Kissé foltos, sérült borítóval.
16799.

Rufpreis:
1 000 HUF

1916 Hódmezővásárhely, Bérkocsi viteldíj szabályzat, 10,5x8,5 cm
16800.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1916 Az Érdekes újság harctéri képei 5 db nagy méretű nyomat 36x29 cm Szakadásokkal
16801.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1916-18 IV. Károly portréja kitüntésekkel, nyomat, papír, korabeli hímzéssel dekorált, sérült, 42,5x33 cm
16802.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1918 Nagyszeben (Erdély), 12 oldalas leporelló füzet korabeli képeslapok fénynyomataival, szép állapotban
16803.

Rufpreis:
8 000 HUF

1919 Bp., Hotel Metropole, 2 db fejléces számla a szálloda képével, 30,5x14 cm
16804.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1920-1930 Dr. Lehner Károly orvos, a Magyar Egyetemek és Főiskolák Országos Nemzeti "Turul" Szövetség vezére, az Orsz. Magyar Diáknyomorenyhítő Akció elnökének 5 db különféle névjegye
16805.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF