Drucksachen

Zahl der Lose: 429

1765 Tekéntetes, és nemzetes Nádosdi Klára aszszonynak, néhei tekéntetes, nemzetes vitézlő Jakabházi Sallér István vice palatinus urnak negyven két esztendeig hütvős hív társának, harmad fél esztendeig meghagyott özvegygyének a földi halandó életbűl bóldog kui mulása.... Sopron, 1765. Szeisz Józef János által 48p. Ragasztott papírgerinccel
16710.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1779 Üdvöséges választás mellyel tekéntetes nemzetes feölső büky Nagy Magdolna asszony tekéntetes rumy josef ur t.n. Vass- és Szala vármegyék assesorának kedves hitvese Minekutána első szülött két kis aszszonyit a Sz. Keresztség után, az Egeknek által adta magának bóldoh halált szerzett... Sopron, 1779. Szeisz Józef János által 38p. Ragasztott papírgerinccel
16711.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

16712.

Rufpreis:
2 400 HUF

1803 Zeitung für die elegante Welt. Leipzig, 1803 September. Hiányzó borítóval, sérült lapokkal
16713.

Rufpreis:
1 600 HUF

16714.

Rufpreis:
2 400 HUF

1829 [H]Asznos mulatságok. A' Hazai 's külföldi Tudósításokhoz Toldalékúl [adja Özv. Kultsár Istvánné.] 1829. Első Félesztendő. 1-10,12-50. szám.Pesten, 1829., Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1-80,89-398 p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papír védőborítókkal, restaurált lapokkal: az elején a borító és az első 4 lap, valamint a végén az utolsó 23 lap és a borító, foltos lapokkal, nem teljes: a 11., és a 51-52. számok hiányosnak.
16715.

Rufpreis:
5 000 HUF

1831 [Szalay Imre (1787-1848)] Emericus Szalay: Sermo de genuina eloquentiae indole quem peracta divini spiritus invocatione in palatio majore Regiae Scientiarum Universitatis Hungaricae ad Senatum Populumque Academicum. Budae, 1831, Typis Typographiae Regiae Universitatis Hungaricae, 20 p. Papírkötésben, foltos.
16716.

Rufpreis:
2 000 HUF

1842 Pesti Hírlap 174. sz. Septemb. 1. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, javított gerinccel, hajtásnyommal, 621-628 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, valamint benne az első magyar iparműkiállítás reklámjával és a címlapon arról szóló vezércikkel.
16717.

Rufpreis:
3 000 HUF

1842 Pesti Hírlap 175. sz. Septemb. 4. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, javított gerinccel, hajtásnyommal, 631-638 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.
16718.

Rufpreis:
3 000 HUF

1842 Pesti Hírlap 176. sz. Septemb. 8. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, javított gerinccel, hajtásnyommal, 640-646 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.
16719.

Rufpreis:
3 000 HUF

1849. augusztus 5. Komárom, Klapka György által kiadott nyílt rendelet az aratott győzelemről és a szerzett fölény kihasználásának mikéntjéről
16720.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Olaszország Ascoli 1861 Hírdetmény
16721.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF