Drucksachen Zahl der Lose: 429
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2944753
16818
445
Printed Materials
1926 A mi naptárunk. Bp., Országos Közművelődési Tanács - Kir. M. Egyetemi Nyomda. Illusztrált papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval. 2945430
16819
445
Printed Materials
1926-29 össz. 4 Kincses Kalendáriom. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói kartonált papírkötés, sérült és részben hiányos gerinccel, részben kissé sérült borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.
2944726
16820
445
Printed Materials
1927 A Pesti Hírlap nagy naptára az 1927. közönséges évre. Harminchetedik évf. Bp., én., Légrády. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. 2937663
16821
445
Printed Materials
1927 Lippa (Lipova), Románia, színielőadás ismertetője román és magyar nyelven, hajtott, 23,5×15 cm
2437249
16822
445
Printed Materials
1927 Rada István (1854-1927) apostoli protonotárius, veszprémi kanonok, teológiai doktor halálozási értesítője 2943684
16823
445
Printed Materials
cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából. Szerk.: Légrády Ottó. Irredenta kiadvány, gazdag képanyaggal, térképekkel, érdekes írásokkal. 150 p. Jó állapotban, eredeti, illusztrált papír tékával (tékán szakadás) 2943863
16824
445
3200
Printed Materials
1928 Emléklap, Országos Magyar Hadimuzeum Egyesület, üvegezett keretben, 34x23 cm 2938110
16825
445
Printed Materials
1928 Bp., A Fővárosi Közmunkák Tanácsának hivatalos jelentése 1923-1927. évi működéséről, 118p
2809167
16826
445
Printed Materials
1928-1933 Debreceni Szemle 5 száma. Papírkötések, kettő elvált a borítótól.
2945748
16827
445
3200
Printed Materials
cca 1930 Felvidéki népviselet Pozsony megyéből, Cziffer, Stomfa vidékéről, Légrády Testvérek nyomása, 16×22,5 cm
2944523
16828
445
Printed Materials
cca 1930 "Ünnepélyes alkalmakra díszmagyar" -Tüdős Klára tervezése, Corvin Áruház, illusztrált szórólap 2941519
16829
445
Printed Materials
cca 1930 Elegáns estélyi ruhák, színes art deco női divatkép a Magyar Uriasszonyok Lapjából, ofszet, papír, 28x21 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF