1905 Rovartani lapok. Havi folyóirat különös tekintettel a hasznos és kártékony rovarokra. Szerk.: A. Aigner Lajos és Csíki Ernő. XII. kötet. Teljes évfolyam. Bp., 1905, Rovartani Lapok Szerkesztősége, XVI+194+14+6 p. Korabeli kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötés, számok címlapjai hiányoznak.
1905 A M. Kir. Államvasutak alkalmazottainak fogyasztási szövetkezetének üzletjelentése és zárszámadása az 1904. évről és az 1905. évi költségvetsé. Bp., 1905, Kunossy Vilmos és Fia-ny. Benne az igazgatóság névsorával.
1905, 1906 A Damjanich asztaltársaság meghívója és belépő jegye az aradi vértanú tábornok szobrának felállításáért rendezett ünnepségre. Ferencvárosi Polgári Körbe
1906 Rovartani lapok. Havi folyóirat különös tekintettel a hasznos és kártékony rovarokra. Szerk.: A. Aigner Lajos és Csíki Ernő. XIII. kötet. Teljes évfolyam. Bp., 1906, Rovartani Lapok Szerkesztősége, XVI+212+20[helyesen 18] p. Korabeli kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötés, számok címlapjai hiányoznak.
1907 gr. Kreith Géza 1848-as ereklyegyűjteménye és Kossuth múzeum elzárt termeinek fényképe és a nyilvánosság előtt való megnyitásukról szóló cikkek egy röplapon 20x30 cm