Drucksachen

Zahl der Lose: 429

1952 Népsport VIII. évf. 151. sz., 1952. júl. 27., a Helsinki olimpia híreivel, kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
16938.

Rufpreis:
1 400 HUF

1952 Népsport VIII. évf. 150. sz., 1952. júl. 26., a Helsinki olimpia híreivel (Öttusa csapatunk olimpiai bajnok), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
16939.

Rufpreis:
1 000 HUF

1952 Népsport VIII. évf. 156. sz., 1952. aug. 1., a Helsinki olimpia híreivel (ökölvívás: Papp László pontozással győzött, és már az elődöntőben van), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
16940.

Rufpreis:
1 400 HUF

1952 Népsport VIII. évf. 162. sz., 1952. aug. 8., a Helsinki olimpia híreivel (a magyar olimpikonok hazatérése), kisebb lapszéli sérülésekkel, 4 p.
16941.

Rufpreis:
1 800 HUF

1952 Népsport VIII. évf. 153. sz., 1952. júl. 29., a Helsinki olimpia híreivel (Takács Károly és Szőke Kató olimpiai bajnok), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
16942.

Rufpreis:
1 400 HUF

1952 Népsport VIII. évf. 152. sz., 1952. júl. 28., a Helsinki olimpia híreivel (Hódos Imre és Szilvásy Miklós olimpiai bajnok), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
16943.

Rufpreis:
1 400 HUF

1952 Népsport VIII. évf. 148. sz., 1952. júl. 24., a Helsinki olimpia híreivel (Korondi Margit és Keleti Ágnes olimpiai bajnok), kisebb lapszéli sérülésekkel, 4 p.
16944.

Rufpreis:
1 400 HUF

1952 Népsport VIII. évf. 149. sz., 1952. júl. 25., a Helsinki olimpia híreivel (Csermák József világcsúccsal olimpiai bajnok), kisebb lapszéli szakadásokkal, 4 p.
16945.

Rufpreis:
1 000 HUF

1954 Gong. A SZOT. Ökölvívó Szakbizottságának tájékoztatója, 1954. nov. szám (x2), az egyik borítón szakadás
16946.

Rufpreis:
1 200 HUF

16947.

Rufpreis:
1 200 HUF

16948.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1955 A DISZ - Dolgozók Ifjúsági Szövetsége II. kongresszusának anyagai: meghívók, napirend, kézzel írt jegyzetek márkázott jegyzettömbben + egy korábbi fotó
16949.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF