1952 Népsport VIII. évf. 156. sz., 1952. aug. 1., a Helsinki olimpia híreivel (ökölvívás: Papp László pontozással győzött, és már az elődöntőben van), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
1952 Népsport VIII. évf. 153. sz., 1952. júl. 29., a Helsinki olimpia híreivel (Takács Károly és Szőke Kató olimpiai bajnok), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
1952 Népsport VIII. évf. 152. sz., 1952. júl. 28., a Helsinki olimpia híreivel (Hódos Imre és Szilvásy Miklós olimpiai bajnok), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
1952 Népsport VIII. évf. 148. sz., 1952. júl. 24., a Helsinki olimpia híreivel (Korondi Margit és Keleti Ágnes olimpiai bajnok), kisebb lapszéli sérülésekkel, 4 p.
1952 Népsport VIII. évf. 149. sz., 1952. júl. 25., a Helsinki olimpia híreivel (Csermák József világcsúccsal olimpiai bajnok), kisebb lapszéli szakadásokkal, 4 p.
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1955 A DISZ - Dolgozók Ifjúsági Szövetsége II. kongresszusának anyagai: meghívók, napirend, kézzel írt jegyzetek márkázott jegyzettömbben + egy korábbi fotó