1941 Emlékünnep Budapesten 1941 szeptember 21-én, gróf Széchenyi István születésének százötvenedik évfordulóján. Kihajtható, képes prospektus, Bárdossy László miniszterelnök beszédének szövegével, Horthy Miklós kormányzó képével. Kissé sérült, kihajtva: 56x22 cm
cca 1940-70 Sárdy Brutus (1892-1970) restaurátor, festőművésznek vagy a család más tagjának küldött 9 db gyászértesítő, többek közt Felvinczi Takáts Zoltán (1880-1964) és ifj,. Kézdi-Kovács László, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész fia.
1941 A Miasszonyunkról Nevezett ,,Kalocsai" Szegény Iskolanővérek vezetése alatt álló Vecséstelepi R. K. Hitközségi Polgári Leányiskola évkönyve az 1940-41. iskolai évről. Vecsés, Vecsési könyvnyomda, 20 p. Tűzött papírkötés, lapszéli ázásnyomokkal.
1942 A Magyar Műkedvelő Bűvészek Köre házi közlönye. V. évf. 53. sz., 1942. május hó. Szerk.: Dr. Rothbart [László]. 4 sztl. lev. Kissé sérült papírkötésben, tűzve. (Ritka!)
1942 Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh Erdélyi Helikon barátai közé választó díszoklevele rajta Bánffy Miklós, Kemény János, Kós Károly nyomtatott aláírásaival Eredeti tokkal