Drucksachen Zahl der Lose: 429
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2944900
17046
445
Printed Materials
1992 Magyar Rádió: A 17/1991. és a 18/1991. sz. elnöki utasítások alapján segédlet a Magyar Rádió műsorainak létrehozásában közreműködők díjazásának és tevékenységi kódjának megállapításához. Bp., 1992., Magyar Rádió. Kiadói papírkötés. + Tánczenészek és lemezbemutatók munkavédelmi vizsgaanyaga. Bp., én., Országos Szórakoztatózenei Központ. Papírkötés, az utolsó lap levált.
2889872
17047
445
Printed Materials
1993 Picasso művei a Ludwig gyűjteményben, Ludwig Múzeum Budapest - Magyar Nemzeti Galéria, kiállítási ismertető prospektus + belépőjegy a kiállításra
2939974
17048
445
Printed Materials
1994 Pesti Színház - Ödön von Horváth: Mesél a bécsi erdő c. előadás bemutatójának ismertető prospektusa
2417791
17049
445
100
Printed Materials
1996-1998 Märklin modellvasút katalógus. Neuheiten 1996. Das C-Gleis.; Neuheiten 1998. Göppingen, 2009, Märklin, 95; 95 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben. + Märklin Dampfolk-Service. Wartung Pflege Reparatur. Märklin Spur HO. Göppingen,én., Märklin, 15 p. Kiadói papírkötés. 2013007
17050
445
400
Printed Materials
1997 Ikeás fotónyomat, Ron Rosentock: Fa Lilliano, 27×35 cm
2417765
17051
445
Printed Materials
1998 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1998/1999 DI. Göppingen, 1998, Märklin, 526 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben. 2892753
17052
445
Printed Materials
1998 Plitvička jezera / Plitvicei-tavak (Horvátország), kihajtható térkép és többnyelvű tájékoztató, 68x49 cm
2921422
17053
445
900
Printed Materials
1998 Magyar Millennium, képes emlékkiadvány, kiadói mappában. Benne Göncz Árpád köztársasági elnök előszavával. Továbbá Horn Gyula miniszterelnök, Magyar Bálint, Demszky Gábor, Csoóri Sándor, Glatz Ferenc, Szabad György, Jancsó Miklós, Hankiss Elemér, Szinetár Miklós, Bródy János és mások gondolataival.
2417745
17054
445
Printed Materials
1999 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1999/2000 DI. Göppingen, 1999, Märklin, 472 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben. 2691635
17055
445
Printed Materials
cca 2000 Nyomat Paul Gauguin után. Ofszet, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben, 35×44 cm 2691651
17056
445
Printed Materials
cca 2000-2020 Malevics után: Geometrikus kompozíció. Nyomat, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 45×62 cm
2941550
17057
445
Printed Materials
cca 2000-2020 Petőfi Sándor portréja, Barabás Miklós után, modern nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 49x32 cm. Üvegezett fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF