Drucksachen

Zahl der Lose: 429

1963 Hazafias Népfront választási szavazólapok, 4 db különféle
16974.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1964-1983 Vegyes különlenyomat tétel, 5 db:  Supek Ottó: A világi monódia kezedetei. DEDIKÁLT!.;  Komárik Dénes: A magyarországi romantikus építészet történetének kutatása. (Program-tanulmány. DEDIKÁLT.;  Korompay: A városépítészet esztétikai vizsgálata. Kandidátusi értekezés tézisei.;  Balogh András: Fertős és Kismarton parkjai a XVIII. és XIX. század fordulóján.; Rados Jenő: Ráckeve, a volt Savoyai-kastély műemléki újjáépítése építészek és műszaki tervezők alkotóházává. Szakadt.;
16975.

Rufpreis:
1 800 HUF

1965 London, Anglia-Magyarország (1:0) labdarúgó mérkőzés meccsfüzete 10p. / Football match programme England-Hungary in London
16976.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

1965 Mezőgazdasági, erdészeti, vízügyi, újítási és találmányi kiállítás. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé dohos, az első két lap hiányzik, 115 p.
16977.

Rufpreis:
2 800 HUF

1965 Belitzky János: Beszámoló egy készülő tanulmányról. Palócföld 1965, 75-104 p. Kijáró lapokkal, töredék, csak a tanulmány, foltos lapokkal, szakadt, foltos borítóval. A szerző által ALÁÍRT köszönő kártyával.
16978.

Rufpreis:
1 200 HUF

1965 Jól jár, ha Angliától vásárol prospektus
16979.

Rufpreis:
1 000 HUF

1966 London Underground, Diagram of Lines and Station Index (x3), Central Buses Map and List of Routes / London busz- és metróhálózatának térképei, benne a megállók jegyzékével, 4 db (az egyik 3 példányban)
16980.

Rufpreis:
1 400 HUF

1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, egyik lap alján apró folttal, 34x24 cm
16981.

Rufpreis:
2 800 HUF

1967 100 éves a magyar posta meghívó kártya
16982.

Rufpreis:
1 200 HUF

1967 Kosztolányi Dezsőné (1885-1967) Harmos Ilona (szül. Schlesinger), színésznő, író, Kosztolányi Dezső feleségének gyászjelentése. Hajtva, kis lapszéli szakadásokkal, 26x19 cm
16983.

Rufpreis:
5 000 HUF

1968-1969 Ludas Magazin, 2 majd nem teljes évfolyama (1968. 1-4, 6-7. sz,1969. 1-9. sz.), 1-1 szám hiányzik (1968. ősz, 1969. 10. sz.), 3 bekötött Kis Ludassal (1965-1967.) Valamint Folytassak Hacsek...! Kamara Varieté füzettel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
16984.

Rufpreis:
2 800 HUF

1968 Törőcsik Mari - a Körhintától a Holdudvarig. Egy filmszínésznő portréja. Képes prospektus. Tűzött papírkötés, 4 sztl. lev.
16985.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF