Drucksachen

Zahl der Lose: 429

1937 Kolozsvár (Cluj), halotti értesítő + korabeli méltató újságcikk, hajtott, 28×22 cm
16878.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Alföld 1938 április 24-i száma, hajtott, sérüllt
16879.

Rufpreis:
1 200 HUF

1938 Tolnai Világlapja 1938-as évfolyamának egybekötött számai, őszi számokból. Bekötött borítókkal. Benne a kor híreivel. Gazdag képanyaggal illusztrált, rajtuk a kor ismert embereivel és történéseivel, Horthy Miklóssal, Hitlerrel, Chamberlainnel, és a felvidéki bevonulással. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
16880.

Rufpreis:
2 800 HUF

1938 Tolnai Világlapja 1938-as évfolyamának egybekötött számai, május-augusztusi számokból. A borítókat bekötötték, de az az első borítója hiányzik. Benne a kor híreivel. Gazdag képanyaggal illusztrált, rajtuk a kor ismert embereivel és történéseivel, Horthy Miklóssal 70. születésnapjával, az Eucharisztikus Kongresszussal, Mussolinivel, az egyik címlapon Erzsébet trónörökössel, a későbbi II. Erzsébettel. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
16881.

Rufpreis:
2 800 HUF
13

19938 A Nagyasszonyunk c. lap felvidéki különszáma jó állapotban
16882.

Rufpreis:
4 000 HUF

1938 Bologna + Ferrara, 2 db olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, francia nyelven. Az egyik címlapján román turisztikai vállalat (Romania, Societate Comerciala Oficiala de Turism) bélyegzőjével.
16883.

Rufpreis:
2 000 HUF

1938 Pécs, kihajtható prospektus
16884.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1938-1942 Karácsonyi üdvözlőkártyák, 11 db
16885.

Rufpreis:
2 400 HUF

1939 Országos Tiszti Kaszinó-lap. XI. évf. 1939. 13. sz. Foltos, szakadt borítóval, lapok sarkain szamárfülekkel.
16886.

Rufpreis:
1 200 HUF

1939 Dr. Urmánczy Antal: Magyarország áttekinthető történelme, grafikus időrendi tábla, hajtott, 84x67 cm
16887.

Rufpreis:
3 000 HUF

1939 HSCS (Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth) Darálók-morzsolók, szecskavágók, stb. illusztrált katalógus, lyukasztott, 11p
16888.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1939 National Highway US 40. kihajtható leporelló
16889.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF