Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

1844 A Győri Olvasó Társaság Részeseinek névsora betűrenddel 's annak szabályai 1844. (5-ik év.) Benne a társaság tisztviselőinek névsorával, és a 1843. évi számadás sommás kivonatával. Győr,1844,Streibig Klára-ny., 37+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
18072.

Rufpreis:
1 800 HUF

Babos Sándor: Paogdák árnyékában. - - magyar misszionárius levelei alapján összeáll.: - - Némethy Sándor. Bp., 1944, Magyar Református Külmissziói Szövetség, 224 p.+ 8 t. Kiadói foltos, kissé szakadt papírkötésben, kissé sérült elülső szennylappal és borítóval.
18073.

Rufpreis:
1 800 HUF

18074.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db könyv - Az utca rendje + Budapest és környéke, utcái, középületei és egyéb adatainak jegyzéke. Kiadói egészvászon és papírkötés, mindkettő viseltes állapotban.
18075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Velence emlékkönyv. Firenze, 1992, Bonechi. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18076.

Rufpreis:
1 000 HUF

P. Gegő Elek: A moldvai magyar telepekről. Bp., 1987, ÁKV. Reprint kiadás. Kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés.
18077.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jutasi Sándorné: Paloznaki "pillanatképek." A szerző által DEDIKÁLT példány. Paloznak, 2012., "Paloznak Jövőjéért" Közalapítvány. 4., bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
18078.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyakas Miklós: Hajdúsági közlemények 11. Hajdú vármegye létrejötte. Hajdúböszörmény, 1983, Városi Tanács-Hajdúsági Múzeum. Kiadói papírkötésben. + AQ Bocskai Istvn múzeum négy évtizede 1958-1998. Hajduszoboszló, 1999.
18079.

Rufpreis:
2 400 HUF

18080.

Rufpreis:
5 000 HUF

18081.

Rufpreis:
1 200 HUF

18082.

Rufpreis:
1 200 HUF

18083.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF