Kolozsvári Kalauz. Szerkeszti és kiadja az Erdélyrészi Kárpátegyesület Kolozsmegyei Osztálya. Kolozsvár, 1894., Gámán János, 80 p.+19 t.+1 ( kihajtható térkép) t. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, szakadozott, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
Istenes József: ,,Szent a küszöb..." Petőfi szülőházának története. Bp., é.n., Révai-ny., 67 p. Kiadói tűzött papírkötés, a címlapon "Petőfi szülőháza Kiskőrös" bélyegzővel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
4 db Esztergom útikönyv, ismertető: Lepold Antal - Homor Imre: Esztergomi kalauz. Esztergom város nevezetességeinek rövid ismertetése. Esztergom, (1926.) Buzárovits148 l. 1 t. 1 kih. térk. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. + cca 1940 Esztergom képes ismertető 32 p. + Zolnay László: Esztergom útikalauz. Esztergom, 1957. 60 p + (12.) t + XII. t Kiadói papírkötésben + Huba László: Esztergom. Tata, 1961., Komárom Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
Esztergom (Dobogókő, Visegrád, Szentendre). Budapest székesfőváros iskolai tanulmányi kirándulásai 15. Szerk.: Dr. Dombi József. Bp., 1941, Budapest székesfőváros háziny., 32 p. + 2 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + Benne a kiránduláshoz tartozó menetrend és hajójegy
Dr. Leopold Antal - Homor Imre: Esztergomi kalauz. Esztergom, é.n. (cca 1930), Buzárovits Gusztáv. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel, kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, kisebb lapszéli ázásnyomokkal. + Szombathely, képes idegenforgalmi ismertető
Bél Mátyás (1684-1749) a magyarországi halakról és azok halászatáról. - Bél Mátyás élete és munkássága. Ford., az életrajzot írta: Deák András. Bp., 1984, Vízdok, 76 p. Kiadói papírkötés, térkép-melléklettel.
Forradalmak sodrában. A Tanácsköztársaság Sopronban és Sopron vármegyében a a kortársak szemével. (1920-1921.) Összeáll., bevezette, jegyzetelte: Dominkovits Péter, Németh Ildikó. Sopron, 2014., Magyar Nemzeti Levéltár Győr-Moson-Sopron Megye Soproni Levéltára, 176 p. Kiadói papírkötések.