Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Képekkel és térképekkel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 8+214+2 p.+16 t.; 4+270+2 p. +16 t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerinceken kis szakadássokkal.
18060.

Rufpreis:
2 800 HUF

18061.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18062.

Rufpreis:
2 800 HUF

18063.

Rufpreis:
1 600 HUF

F. Mihály Ida - Lócsy Erzsébet - Holl Imre: A középkori Buda és Pest. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya. Kiadói papírkötés. +   Tóth Antal: A Pesti Vármegyeháza. Második, bővített kiadás. Bp., 1990, Pest Megyei Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
18064.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csákányi Lajos - Götze Krisztina: Rózsadomb és vidéke tegnap és ma. Bp., én., C+S. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
18065.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

cca 1920-1930 Osztrák utazási prospektusok, 5 db: Burgenland, Wien, Felső-Asztria, Stájerország, Salzburg, Vorarlberg. Wien, "Phönix", gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztráltak. + Das Thermalbad Hévíz in Ungarn. + Dolomiti (Dolomiten) San Candido.
18066.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hapag Weltreise 1932. Mit dem Dreischrauben-Luxusdampfer "Resolute" vom Januar bis Mai. Hamburg, é.n., Hamburg-Amerika Linie, 80 p. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált világkörüli hajóút leírásával, praogramjával Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, borítón néhány apró folttal, máskülönben jó állapotban.
18067.

Rufpreis:
1 400 HUF

Schulek János: Mátyás király visegrádi palotája. Bp.,(1938.), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 15+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.
18068.

Rufpreis:
1 400 HUF

Móric Benyovszky: Madagascar. hn., 2001, EPL. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18069.

Rufpreis:
3 000 HUF

1903 Cortége du Centenaire Vaudois. Edité par La Patrie Suisse, 5. Juillet Lausanne 1903. Lausanne, 1903., 16 sztl. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Szecessziós papírkötésben, foltos.
18070.

Rufpreis:
2 400 HUF

18071.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF