18063.
Beendet 445. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Poór János: Hajdúböszörmény az ellenforradalmi rendszer kiteljesedésétől a népi demokratikus forradalom győzelméig. Debrecen, 1974, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, néhány kissé ázott, hullámos lappal.