Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

Scherer Ferenc: Békés vármegye társadalma. Gyulai Dolgozatok 3. Gyula, 1941., Városi Múzeum, 47 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, névbejegyzéssel.
18024.

Rufpreis:
3 000 HUF

18025.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kézdivásárhely. Szerk.: Sylvester Lajos, Incze László. Kézdivásárhely, é.n., Kézdivásárhelyi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
18026.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). 1-7. köt. Bp., 1985, Sport. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, az 1. kötetben térkép-melléklettel. Eredeti kiadói papírszalaggal átkötve (sérült).
18027.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

18028.

Rufpreis:
5 000 HUF

18029.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyarország és Erdély képekben. I-IV. kötet (Két kötetben). Szerk.: Kubinyi Ferenc, Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18030.

Rufpreis:
5 000 HUF

18031.

Rufpreis:
8 000 HUF

18032.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18033.

Rufpreis:
3 000 HUF

18034.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18035.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF