Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 28

18293.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lampérth Géza: A magyar katona ezer éven át. Bp. 1916. Athenaeum. 297p., 2lev. Haranghy Jenő nyolc egész oldalas rajzával. Amatőr egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával
18294.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kenyeres Dénes: Mi-2 típusú helikopterek alkalmazása a magyar hadseregben 1982-2000. Kecskemét, 2008, szerzői kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18295.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kenyeres Dénes: Kecskeméti katonai repülés története kezdetektől a Gripenig. Kecskemét, 2006, szerzői kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18296.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánlaky József, Doberdói: I. Ferenc József háborúi az 1848/49. évi magyar szabadságharcot kivéve. 1848-1882. József főherceg tábornagy úr ő kir. fensége előszavával. A magyar nemzet hadtörténelme XXII. rész. Bp., 1942., Grill Károly, 600 p. Mellékletek nélkül. Kiadói aranyozott zöld egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18297.

Rufpreis:
2 400 HUF

Alfred Price - Mike Spick: A II. világháború híres vadászgépei. Ford.: Szabolcsi Ferenc, Tóth Attila, Vágó Tímea. 20. századi hadtörténet. Debrecen,1999.,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18298.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pásztor Pál: Arcok-szivek (a nagy háború utolsó hónapjainak emlékei). Bp., 1947, szerzői. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
18299.

Rufpreis:
1 600 HUF

18300.

Rufpreis:
12 000 HUF

18301.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dr. Vajticzky Emánuel: A háború és nevelés. Bp., 1915, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
18302.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp.,én., Singer és Wolfner. Egészoldalas fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
18303.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Adria Könyvtár, 2 db:   Beck Zoltán: A hadihajók tüzérsége. Bp., 1916., Magyar Adria Egyesület,51+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és kötéssel, foltos lapokkal, megviselt állapotban.  Gonda Béla: A tengeralattjáró hajók száz képpel. Bp., 1915., Magyar Adria Egyesület, 112, 129-136 p. Borító nélküli példány, javított gerinccel, szétvált kötéssel, foltos, kissé sérült lapokkal, hiányos (112-128.), rossz állapotban.
18304.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF