Anthony J. Watts: The Royal Navy. An illustrated history. London,1999., Borckhampton Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.
Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Beöthy-Zs. László: "Nincs szebb, mint a huszár..." Miskolc, 1988., Borsodi Nyomda. Kiadói kissé kopott papírkötés. Számozott, 350. számú példány. A szerző által ALÁÍRT példány.
Horváth Andor őrnagy: Tereptan mindenki számára. Bp., 1948, Szikra Nyomda. IV. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval és címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
Kovács Mihály: Negyvenezer magyar levente. A második világháború végén. Bp., 1933, Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum. Kiadói ragasztott papírkötés,
Geoffrey Carter: The Royal Navy at Portland 1900-2000. Liskeard, 2001., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
John Whatling: The Royal Navy at Chatham 1900-2000. Liskeard, 2003., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Tito Benady: The Royal Navy at Gibraltar since 1900. Liskeard, 2004., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Malta 1900-2000. Liskeard, 2002., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.