Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Devonport since 1900. Liskeard, 2005., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
cca 1985 Kézikönyv sorkatonák részére a szolgálati és alaki szabályzatból. A Honvédelmi Minisztérium MNVK Szabályzatszerkesztő és Koordinációs Osztály kiadványa. Kiadói nylon-kötésben, 103+(7) p.
Karl Justrow: Korszerű háború. A műszaki hadviselés és harceszközei. Átdolgozta: Nemes Suhay Imre ny. altábornagy. Bp., [1939], Singer és Wolfner. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány sérült lappal.