Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Bánlaky József, Doberdói: I. Ferenc József háborúi az 1848/49. évi magyar szabadságharcot kivéve. 1848-1882. József főherceg tábornagy úr ő kir. fensége előszavával. A magyar nemzet hadtörténelme XXII. rész. Bp., 1942., Grill Károly, 600 p. Mellékletek nélkül. Kiadói aranyozott zöld egészvászon-kötés, kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg