Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 612
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922417
20240
443
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 62, bruttó: 6,4 g 2922384
20241
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 55, bruttó: 4,9 g
2922390
20242
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,2 g
2919169
20243
443
Ezüst(Ag) gyűrű zafírral, jelzés nélkül, méret: 54, kopásnyomokkal, bruttó: 1,9 g
2919192
20244
443
3800
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, jelzett, h: 1,7 cm, bruttó: 6,8 g 2919199
20245
443
3800
Ezüst(Ag) medál színes kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó. 5 g
2918730
20246
443
5500
Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,5 g
2918754
20247
443
Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel, jelzett, méret: 55, nettó: 3,6 g
2918822
20248
443
Ezüst(Ag) gyűrű gyöngy díszítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,2 g
2918740
20249
443
Ezüst(Ag) nyaklánc középrésszel, jelzett, állítható h: max.: 44 cm, bruttó: 4,1 g
2919067
20250
443
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc borostyános medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 9,9 g
2918873
20251
443
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 2,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF