Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 612
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2917422
20336
443
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) apró köves fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, csavaros dugóval, bruttó: 1,95 g 2917113
20337
443
Ezüst(Ag) köves bika gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,2 g 2917342
20338
443
Ezüst(Ag) fülbevaló korall díszítéssel, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 8 g
2917504
20339
443
Ezüst (Ag) tokos szaru fésű. Jelzett. Szaru sérült Br 36 g 11-22 cm
2914723
20340
443
Ezüst mandzsetta gomb pár, Jelzett. 6,79 g
2917062
20341
443
3200
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, áttört kerek medállal, jelzett, h: 54 cm, d: 1,8 cm, nettó: 8,1 g 2919167
20342
443
3200
Ezüst(Ag) gyűrű gyöngyházszerű díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,2 g 2919174
20343
443
Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,8 g 2919276
20344
443
Ezüst(Ag) fülbevalópár fehér kövekkel, jelzett, h: 2,3 cm, bruttó: 9 g
2918835
20345
443
3800
Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, 1,5×1,2 cm, bruttó: 5,1 g
2919201
20346
443
4600
Ezüst(Ag) medál és gyűrű, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 6 g
2918849
20347
443
Ezüst(Ag) gyűrű Pandora jelzéssel, méret: 55, bruttó: 2,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF