Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 612

Ezüst(Ag) apró köves fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, csavaros dugóval, bruttó: 1,95 g
20336.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) köves bika gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,2 g
20337.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) fülbevaló korall díszítéssel, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 8 g
20338.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) tokos szaru fésű. Jelzett. Szaru sérült Br 36 g 11-22 cm
20339.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst mandzsetta gomb pár, Jelzett. 6,79 g
20340.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, áttört kerek medállal, jelzett, h: 54 cm, d: 1,8 cm, nettó: 8,1 g
20341.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) gyűrű gyöngyházszerű díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,2 g
20342.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,8 g
20343.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár fehér kövekkel, jelzett, h: 2,3 cm, bruttó: 9 g
20344.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, 1,5×1,2 cm, bruttó: 5,1 g
20345.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) medál és gyűrű, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 6 g
20346.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag) gyűrű Pandora jelzéssel, méret: 55, bruttó: 2,4 g
20347.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF