https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 612

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
8,21 g fehérarany ómega záras fülbevalópár, 310 ezrelék aranytartalommal, 18 db zafírral, cca 5 ct + 20,4 g karreif 17% arany és 62% ezüst tartalommal, 20 db zafírral, 7,13 ct és 60 db gyémánttal, 0,24 ct, tanúsítvánnyal
1
20600.

8,21 g fehérarany ómega záras fülbevalópár, 310 ezrelék aranytartalommal, 18 db zafírral, cca 5 ct + 20,4 g karreif 17% arany és 62% ezüst tartalommal, 20 db zafírral, 7,13 ct és 60 db gyémánttal, 0,24 ct, tanúsítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
EUR
,
1 562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 18K nyakék, biztonsági kapoccsal, jelzett, szál egy helyen kissé megtört, h: 44 cm, nettó: 28,5 g
1
20601.

Arany (Au) 18K nyakék, biztonsági kapoccsal, jelzett, szál egy helyen kissé megtört, h: 44 cm, nettó: 28,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
EUR
,
1 718,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) teaszűrő és alátét. 71 g Jelzett d: 8 cm, 10 cm
1
20602.

Ezüst (Ag) teaszűrő és alátét. 71 g Jelzett d: 8 cm, 10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) csemegés tálka. 117 g Jelzett 17x10 cm
1
20603.

Ezüst (Ag) csemegés tálka. 117 g Jelzett 17x10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) talpas Zsolnay sütemény kínáló. Jelzett, hibátlan. Nettó 350 g. Tálak kézzel festettek, hibátlanok d: 31 cm, 25 cm
1
20604.

Ezüst (Ag) talpas Zsolnay sütemény kínáló. Jelzett, hibátlan. Nettó 350 g. Tálak kézzel festettek, hibátlanok d: 31 cm, 25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) karlánc, jelzett, nettó: 5,73g. h: 21 cm
1
20605.

Arany (Au/14k) karlánc, jelzett, nettó: 5,73g. h: 21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
EUR
,
296,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au/14k) gyűrű kővel ékítve, jelzett, bruttó: 5,63g. m: 56
1
20606.

Arany (Au/14k) gyűrű kővel ékítve, jelzett, bruttó: 5,63g. m: 56

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) gyűrű ametiszttel ékítve, jelzett, bruttó: 4,21g. m: 57
1
20607.

Arany (Au/14k) gyűrű ametiszttel ékítve, jelzett, bruttó: 4,21g. m: 57

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) gyűrű kövekkel ékítve, jelzett, bruttó: 2,76g. m: 58
1
20608.

Arany (Au/14k) gyűrű kövekkel ékítve, jelzett, bruttó: 2,76g. m: 58

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüstözött nyelű süteményes készlet, jelzett, dobozban, egyik nyél, javításra szorul.
1
20609.

Ezüstözött nyelű süteményes készlet, jelzett, dobozban, egyik nyél, javításra szorul.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) kupa, vésetekkel, jelzés nélkül, fa talapzaton, m: 23,5 cm, nettó: 288g
1
20610.

Ezüst (Ag) kupa, vésetekkel, jelzés nélkül, fa talapzaton, m: 23,5 cm, nettó: 288g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) tálca. Art deco fazon. Dianás jellel jelzett, mesterjegyes 46x31 cm, 702 g
1
20611.

Ezüst (Ag) tálca. Art deco fazon. Dianás jellel jelzett, mesterjegyes 46x31 cm, 702 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse