Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 612

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, 5,5×5 cm, bruttó: 8,6 g
20252.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) venezianer karkötő, jelzett, állítható h: max. 23 cm, bruttó: 4,6 g
20253.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc korall medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 5 g
20254.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) karkötő köves középrésszel, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 2,9 g
20255.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) ékszerszett Bulgari jelzéssel, fülbevalópár, medál, gyűrű, bruttó: 11,3 g
20256.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár és függő, szintetikus kék kővel, medál jelzett, bruttó: 10,6 g
20257.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű zöld és fehér kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 5,6 g
20258.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár markazittal, jelzett, pótolt sróffal, h: 6 cm, bruttó: 13,6 g
20259.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár kővel, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 1,5 g
20260.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű markazitokkal kirakva, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,8 g
20261.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) bogyós nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 21,7 g
20262.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,1 g
20263.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF