Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 612

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 188 g, 13x8 cm
20228.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) cigarettatárca, zománc berakással, gilosált díszítéssel. Jelzett, a berakáson kis hiányok, némi tisztításra szorul, bruttó: 160 g, 12x8,5 cm
20229.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, a fedél nem záródik teljesen, 152 g, 12x8 cm
20230.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, a fedél nem záródik teljesen, 107 g, 9,5x7,5 cm
20231.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Úti ikon, bronz, zománc díszítéssel, XIX. század, 6x5,5 cm
20232.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Ezüst(Ag) gyereketető kanál, jelzett, h: 12,5 cm, nettó: 23,4 g
20233.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) hüvely, jelzés nélkül, kisebb horpadásokkal, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 12,2 g
20234.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) Parker golyóstoll, jelzett, h: 13 cm, bruttó: 19,6 g
20235.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzés nélkül, h: 46 cm, bruttó: 13,8 g
20236.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, medál és fülbevalópár) gyöngyház díszítéssel, jelzett, bruttó: 16,5 g
20237.

Rufpreis:
10 000 HUF

Arany (Au) 14K őz medál, jelzett, 2×1,4 cm, bruttó: 0,8 g
20238.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 10,1 g
20239.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF