Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 612
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2919801
20228
443
22000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 188 g, 13x8 cm 2919850
20229
443
24000
Ezüst (Ag) cigarettatárca, zománc berakással, gilosált díszítéssel. Jelzett, a berakáson kis hiányok, némi tisztításra szorul, bruttó: 160 g, 12x8,5 cm 2919861
20230
443
24000
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, a fedél nem záródik teljesen, 152 g, 12x8 cm 2919857
20231
443
17000
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, a fedél nem záródik teljesen, 107 g, 9,5x7,5 cm 2919875
20232
443
Úti ikon, bronz, zománc díszítéssel, XIX. század, 6x5,5 cm 2919342
20233
443
Ezüst(Ag) gyereketető kanál, jelzett, h: 12,5 cm, nettó: 23,4 g 2919510
20234
443
Ezüst(Ag) hüvely, jelzés nélkül, kisebb horpadásokkal, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 12,2 g 2919523
20235
443
Ezüst(Ag) Parker golyóstoll, jelzett, h: 13 cm, bruttó: 19,6 g 2918841
20236
443
Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzés nélkül, h: 46 cm, bruttó: 13,8 g
2917426
20237
443
Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, medál és fülbevalópár) gyöngyház díszítéssel, jelzett, bruttó: 16,5 g
2916631
20238
443
15000
Arany (Au) 14K őz medál, jelzett, 2×1,4 cm, bruttó: 0,8 g 2922409
20239
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 10,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF