Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Kacziány Ödön (1852-1933): Hajnalpír. Olaj, vászon, minimális sérüléssel, jelzett, 40×50 cm
10205.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Kakucsi Csernák Zoltán (1976-): Dunai Hajnal. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10206.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kassák Lajos (1887-1967): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Lapméret: 34,5x28,5 cm
10207.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10208.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Kassák Lajos (1887-1967) Fényrekvitizmus. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap méret: 35x28,5 cm cm
10209.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10210.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10211.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 37x55 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualist composition. Screenprint on paper, signed, numbered (100/100), with the artist's stamp on the reverse, 37x55 cm.
10212.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Joseph Kádár (1936-2019): Változó geometria, 1992. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (1/1)! Üvegezett fakeretben. 24x18 cm
10213.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Joseph Kádár (1936-2019): Dualité, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (62/100), üvegezett fakeretben, 58,5x38,5 cm
10214.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10215.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10216.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF