Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2803802
10205
443
60000
Kacziány Ödön (1852-1933): Hajnalpír. Olaj, vászon, minimális sérüléssel, jelzett, 40×50 cm
2921538
10206
443
28000
Kakucsi Csernák Zoltán (1976-): Dunai Hajnal. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
2920963
10207
443
17000
Kassák Lajos (1887-1967): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Lapméret: 34,5x28,5 cm 2920965
10208
443
17000
2920968
10209
443
17000
Kassák Lajos (1887-1967) Fényrekvitizmus. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap méret: 35x28,5 cm cm
2904187
10210
443
13000
2846245
10211
443
26000
2875446
10212
443
30000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 37x55 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualist composition. Screenprint on paper, signed, numbered (100/100), with the artist's stamp on the reverse, 37x55 cm. 2915660
10213
443
24000
Joseph Kádár (1936-2019): Változó geometria, 1992. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (1/1)! Üvegezett fakeretben. 24x18 cm 2915667
10214
443
32000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualité, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (62/100), üvegezett fakeretben, 58,5x38,5 cm
2922674
10215
443
32000
2821233
10216
443
38000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF