Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915644
10193
443
3800
id. Imre István (1918-1983): Budai part (Margit híd). Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm 2188820
10194
443
Imre István (1918-1983): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
2863407
10195
443
Imre István (1918-1983): Szőlőhegyen. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Foltos. Sérült fakeretben, 26x35 cm
2915529
10196
443
4200
Iván Szilárd (1912-1988): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23×28 cm
2846225
10197
443
Jankovics János (László) (?-): Tengerfenék kavicsokkal és kagylókkal, tollrajz, papír, jelzés nélkül, a hátoldalon feliratozott, 19,5x19 cm
2914865
10198
443
Janoska, Teodor (1891-1960): Pozsony. Fametszet, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, metszet ép, 17×24 cm
2915179
10199
443
Jaschik Álmos (1885-1950): Jelenet. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lap széle körbevágva, kartonra kasírozva, 16x10,5 cm 2782094
10200
443
Jeney Zoltán (1899-1967): Vízparton játszó gyerekek. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 44×57 cm
2896981
10201
443
3200
Józsa János (1936-2016): Festő és modell. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm 2897003
10202
443
3200
Józsa János (1936-2016): A bor ünnepe. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm 2908145
10203
443
19000
Józsa Sándor (1910-1989): Hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×14 cm
2908152
10204
443
Józsa Sándor (1910-1989): Rádióhallgatók. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, gyűrődésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 20×16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF