Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

id. Imre István (1918-1983): Budai part (Margit híd). Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm
10193.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Imre István (1918-1983): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
10194.

Rufpreis:
2 000 HUF

Imre István (1918-1983): Szőlőhegyen. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Foltos. Sérült fakeretben, 26x35 cm
10195.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23×28 cm
10196.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Jankovics János (László) (?-): Tengerfenék kavicsokkal és kagylókkal, tollrajz, papír, jelzés nélkül, a hátoldalon feliratozott, 19,5x19 cm
10197.

Rufpreis:
2 800 HUF

Janoska, Teodor (1891-1960): Pozsony. Fametszet, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, metszet ép, 17×24 cm
10198.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jaschik Álmos (1885-1950): Jelenet. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lap széle körbevágva, kartonra kasírozva, 16x10,5 cm
10199.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

Jeney Zoltán (1899-1967): Vízparton játszó gyerekek. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 44×57 cm
10200.

Rufpreis:
12 000 HUF

Józsa János (1936-2016): Festő és modell. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm
10201.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Józsa János (1936-2016): A bor ünnepe. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm
10202.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Józsa Sándor (1910-1989): Hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×14 cm
10203.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Józsa Sándor (1910-1989): Rádióhallgatók. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, gyűrődésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 20×16 cm
10204.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF