Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Heinrich Hoffmann (1859-1933): Német városrészlet (Kromberg v. Kronberg?), 1886. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 29x23 cm
10181.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Holba Tivadar (1906-1995): Téli Dunapart. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 45×60 cm.
10182.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10183.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Honti Nándor (1878-1961): Körmenet. Olaj, karton, jelzett; keretben. 16x10 cm
10184.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hornyik Zoltán (1960-): Téli Tisza. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10185.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Horváth G. Andor (1876-?): Mulatozók. Olaj, vászon, egy kis szakadás, jelzett, sérült keretben, 60×80 cm  Budapesten Karlovszky Bertalan, Lotz Károly tanítványa volt, majd Bécsben folytatta tanulmányait a Képzőművészeti Akadémián. 1897-tól szerepelt műveivel a Műcsarnokban és a Nemzeti Szalonban. Egy művét őrzi a Magyar Nemzeti Galéria. / oil on canvas, signed, with small damage, framed
10186.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. Jelzett. 47x33cm
10187.

Rufpreis:
8 000 HUF

10188.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Olaj, papír. üvegezett keretben. Jelzett. 53x42cm
10189.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Humayer Oszkár (?-?): Fiatal hölgy portréja, 1910-es évek. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. 38x33 cm
10190.

Rufpreis:
12 000 HUF

id. Imre István (1918-1983): Várnegyed, Buda. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (94/100). 39x29 cm
10191.

Rufpreis:
3 000 HUF

10192.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF