Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2852976
10181
443
Heinrich Hoffmann (1859-1933): Német városrészlet (Kromberg v. Kronberg?), 1886. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 29x23 cm
2921326
10182
443
65000
Holba Tivadar (1906-1995): Téli Dunapart. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 45×60 cm. 2803738
10183
443
28000
2901618
10184
443
4600
Honti Nándor (1878-1961): Körmenet. Olaj, karton, jelzett; keretben. 16x10 cm 2921541
10185
443
32000
Hornyik Zoltán (1960-): Téli Tisza. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm 2866658
10186
443
80000
Horváth G. Andor (1876-?): Mulatozók. Olaj, vászon, egy kis szakadás, jelzett, sérült keretben, 60×80 cm Budapesten Karlovszky Bertalan, Lotz Károly tanítványa volt, majd Bécsben folytatta tanulmányait a Képzőművészeti Akadémián. 1897-tól szerepelt műveivel a Műcsarnokban és a Nemzeti Szalonban. Egy művét őrzi a Magyar Nemzeti Galéria. / oil on canvas, signed, with small damage, framed
2540646
10187
443
Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. Jelzett. 47x33cm
2540654
10188
443
2541198
10189
443
Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Olaj, papír. üvegezett keretben. Jelzett. 53x42cm
2743073
10190
443
Humayer Oszkár (?-?): Fiatal hölgy portréja, 1910-es évek. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. 38x33 cm
2903474
10191
443
id. Imre István (1918-1983): Várnegyed, Buda. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (94/100). 39x29 cm 2888553
10192
443
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF