Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2920921
10278
443
22000
Molnár C. Pál (1894-1981): Diszkoszvető. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 29,5x42 cm. 2920899
10279
443
22000
Molnár C. Pál (1894-1981): Bokszmeccs. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Lap alján apró felületi sérüléssel. 2922846
10280
443
Molnár Gabriella (1940-): Apácák a San Marcon. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 40/50. Foltos. Lapszéli kisebb szakadással. 50x35 cm 2798896
10281
443
Moshammer György (1911-1970): Serényfalva (Őszi táj). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 30x42 cm
2874270
10282
443
2717011
10283
443
32000
2851399
10284
443
Müller Árpád (1961-2006): Filozófus, 1983. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE 2/15 számozással. Lapon néhány apró folttal. 7×5,5 cm.
2919710
10285
443
15000
N. Virók Csilla (1955-2014): Várakozás. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 63x49 cm 2919712
10286
443
N. Virók Csilla (1955-2014): Kereszt. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 47x30 cm
2848240
10287
443
85000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Gossip. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. / oil on canvas, signed,
2848235
10288
443
40000
2848236
10289
443
60000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF