Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Molnár C. Pál (1894-1981): Diszkoszvető. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 29,5x42 cm.
10278.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Molnár C. Pál (1894-1981): Bokszmeccs. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Lap alján apró felületi sérüléssel.
10279.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Molnár Gabriella (1940-): Apácák a San Marcon. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 40/50. Foltos. Lapszéli kisebb szakadással. 50x35 cm
10280.

Rufpreis:
2 000 HUF

Moshammer György (1911-1970): Serényfalva (Őszi táj). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 30x42 cm
10281.

Rufpreis:
8 000 HUF

10282.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10283.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Müller Árpád (1961-2006): Filozófus, 1983. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE 2/15 számozással. Lapon néhány apró folttal. 7×5,5 cm.
10284.

Rufpreis:
5 000 HUF

N. Virók Csilla (1955-2014): Várakozás. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 63x49 cm
10285.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

N. Virók Csilla (1955-2014): Kereszt. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 47x30 cm
10286.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Gossip. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. / oil on canvas, signed,
10287.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10288.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10289.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF