Joseph Kádár (1936-2019): Változó geometria, 1992. Elektrográfia, papí... https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Joseph-Kadar-1936-2019-Valtozo-geometria-1992-Elektrografia-papir-jelzett-szamozott-~II2915660
2915660
10213
443
24000
Beschreibung: Joseph Kádár (1936-2019): Változó geometria, 1992. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (1/1)! Üvegezett fakeretben. 24x18 cm
: pk