Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 40

Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón minimális sérüléssel.
18805.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dr. Bókay Árpád: Vénygyűjtemény. Tizenkettedik bővített kiadás. Singer és Wolfner, Budapest, 1915. Javított gerincű félvászon kötés, kopott borítóval.
18806.

Rufpreis:
4 000 HUF

18807.

Rufpreis:
2 400 HUF

[Giovanno] de Giovannini Rudolf: Útmutató gyógynövénygyűjtők és beváltók részére. Bp., 1945, Jupiter-ny., 242+(6) p. Kiadói papírkötés, körbevágott.
18808.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jendrássik Ernő: A suggestioról. Különlenyomat az "Orvosi Hetilap" 1888. évfolyamából. Bp., 1888, Pesti Lloyd-ny., 16 p. Kiadói papírkötés, Dr. Pándy Kálmán (1868-1945) névbejegyzésével és bélyegzőjével.
18809.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az időjárás. Több idevágó munka nyomán összeállította Heller Ágost.. Bp., 1888, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, címlapon Benka Gyula (1838-1923) szarvasi gimnáziumi igazgató, újságíró tulajdonosi névbélyegzővel, laza kötéssel.
18810.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lubbock, Sir John: A virág, a termés és a levél. Bp., 1889, K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, előzéklapon Benka Gyula (1838-1923) szarvasi gimnáziumi igazgató, újságíró tulajdonosi névbélyegzővel, kissé laza kötéssel.
18811.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó József: Gyakorlati fogászat. Bp., 1911, Universitas. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
18812.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kenéz Béla: Nép és föld. A gazdasági élet statisztikája. Bp., 1917, Grill Károly (Légrády-ny.), XXIV+476 p. Korabeli félvászon-kötésben.
18813.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csányi Vilmos: Irónikus etológia. Bp.,2012.,Nők Lapja Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18814.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap Ujságvállalat Nyomda, 128 p. Egészvászon-kötésben
18815.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18816.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF