Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2921464
18817
443
Books: Natural sciences, Medicine
2916987
18818
443
Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, címlapon Benka Gyula (1838-1923) szarvasi gimnáziumi igazgató, újságíró tulajdonosi névbélyegzővel és apró szakadással, kissé laza kötéssel.
2825874
18819
443
Bölsche: A természet titkaiból. Tanulmányok és megfigyelések. Ford.: Mikes Lajos. Bp., ,Révai. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
2917761
18820
443
Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Nagy Tudósok Budapest 1912. Budapesti Hírlap nyomdája. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott
2918079
18821
443
Vámossy Zoltán - Mansfeld Géza: Gyógyszertan. Bp., 1944., Antiqua. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel, a hátsó borító egy kicsit kisebb a borító gerincén található vetemedés miatt, foltos lapokkal.
2916785
18822
443
Vadász Elemér: Földtörténet és földfejlődés. Bp., 1957., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben. 2903216
18823
443
Darányi Gyula: Hogyan óvjuk meg egészségünket? Bp., 1940., Országos Közegészségi Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
2901119
18824
443
Dékány István: Mértan. Bp., 1912. Athenaeum 168 p + 1 t (sérült) Félvászon kötésben
2901111
18825
443
Lengyel Sándor: Geometria. a felső kereskedelmi iskolák számára. Bp., 1899. Lampel. 234p. Kiadói félvászon kötésben Sérült fűzéssel.
2841474
18826
443
2901524
18827
443
Simoncsics Péter: A kínai akupunktúra régen és ma. Bp., 1988., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
2921340
18828
443
Arrhenius, Svante: A világegyetem élete és megismerésének története a legrégibb időtől napjainkig. Ford.: Dr. Polgár Gyula. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 236+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF