Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 40

18817.

Rufpreis:
2 000 HUF

Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, címlapon Benka Gyula (1838-1923) szarvasi gimnáziumi igazgató, újságíró tulajdonosi névbélyegzővel és apró szakadással, kissé laza kötéssel.
18818.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bölsche: A természet titkaiból. Tanulmányok és megfigyelések. Ford.: Mikes Lajos. Bp., ,Révai. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
18819.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Nagy Tudósok Budapest 1912. Budapesti Hírlap nyomdája. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott
18820.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vámossy Zoltán - Mansfeld Géza: Gyógyszertan. Bp., 1944., Antiqua. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel, a hátsó borító egy kicsit kisebb a borító gerincén található vetemedés miatt, foltos lapokkal.
18821.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vadász Elemér: Földtörténet és földfejlődés. Bp., 1957., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
18822.

Rufpreis:
1 800 HUF

Darányi Gyula: Hogyan óvjuk meg egészségünket? Bp., 1940., Országos Közegészségi Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
18823.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dékány István: Mértan. Bp., 1912. Athenaeum 168 p + 1 t (sérült) Félvászon kötésben
18824.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lengyel Sándor: Geometria. a felső kereskedelmi iskolák számára. Bp., 1899. Lampel. 234p. Kiadói félvászon kötésben Sérült fűzéssel.
18825.

Rufpreis:
1 200 HUF

18826.

Rufpreis:
1 000 HUF

Simoncsics Péter: A kínai akupunktúra régen és ma. Bp., 1988., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
18827.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arrhenius, Svante: A világegyetem élete és megismerésének története a legrégibb időtől napjainkig. Ford.: Dr. Polgár Gyula. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 236+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
18828.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF