https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 40

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 220+3 p. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
18829.

Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 220+3 p. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.
1
18830.

Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Löw László - Szinák János - Veress István: Afgán, dalmát, basset. Bp., 1974, Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete, 178+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
1
18831.

Löw László - Szinák János - Veress István: Afgán, dalmát, basset. Bp., 1974, Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete, 178+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Lévay Ede: Számtani példatár. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 2. Pozsony-Bp., 1903, Stampfel Károly, (2)+76+(6) p. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, jó állapotban, a gerincen minimális sérüléssel.
1
18832.

Dr. Lévay Ede: Számtani példatár. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 2. Pozsony-Bp., 1903, Stampfel Károly, (2)+76+(6) p. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, jó állapotban, a gerincen minimális sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse