Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 220+3 p. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos lapokkal.
Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.
Löw László - Szinák János - Veress István: Afgán, dalmát, basset. Bp., 1974, Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete, 178+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Dr. Lévay Ede: Számtani példatár. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 2. Pozsony-Bp., 1903, Stampfel Károly, (2)+76+(6) p. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, jó állapotban, a gerincen minimális sérüléssel.