18819.
Beendet 443. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Bölsche: A természet titkaiból. Tanulmányok és megfigyelések. Ford.: Mikes Lajos. Bp., ,Révai. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.