18805.
Beendet 443. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón minimális sérüléssel.