18806.
Beendet 443. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Dr. Bókay Árpád: Vénygyűjtemény. Tizenkettedik bővített kiadás. Singer és Wolfner, Budapest, 1915. Javított gerincű félvászon kötés, kopott borítóval.