https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 324
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2821261
11960
441
0
2000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
2 db régi diódaráló, jelzett, kopott, hiányokkal, h: 28-30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2902893
11962
441
0
4000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik lornyon. Zománcfestett réz. Sérült zománc
Das Lot is nicht erreichbar
2848774
11963
441
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós ón asztali tolltartó, hiányzó üveg résszel. 13x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2731689
11964
441
0
18000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2887745
11965
441
0
28000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Drégely László (1932-1990): Leánykérés, 1968. Festett réz lemez fa alapon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Drégely László autográf feliratával. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Fakeretben, 13×19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2800676
11966
441
0
18000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Művész Műhely (1917-1929): Réz doboz. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2800281
11967
441
0
11000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
3 darabos Art Deco dohányzószett, nikkelezett fém, kis kopásokkal,
Das Lot is nicht erreichbar
2849520
11968
441
0
4600
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüstözött fém fűszertartó kék üvegbetéttel, jelzés nélkül, . m: 5cm, sz 7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2816613
11970
441
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Alpakka asztali lámpa. Tejüveg búrával. Szép állapotban. 38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2800543
11971
441
0
5000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Városképes fali dísz, műgyanta, hibátlan, d: 16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2754636
11972
441
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2813800
11973
441
0
60000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Réz szökőkút, működik, kis kopással, m: 78 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse