Antik

Zahl der Lose: 324

Díszes fogós nyereg, kopott, sérült, 45x30 /
11909.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Szecessziós kér részes szekrény, réz veretekkel, üvegbetétekkel, faragott virág motívumokkal, a két rész eredetileg nem illik össze, szép állapotban, 100x40x164cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11910.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Szecessziós, kisméretű női íróasztal, szép állapotban, kulcsokkal, bőr része kissé sérült, kopott, 1900 körül, 40x61x121cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11911.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Kovács üllő, 1800 körül, cca. 40kg, 44x27x47cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11912.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Rokokó stílusú, laparanyozott konzol asztal, márvány lappal, minimális sérülésekkel, 85x41x84 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11913.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Bidé tál, nyilvánosházi bidé, festett fa, fajansz betéttel, korának megfelelő sérülésekkel, 1880 körül, 59x31x36 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11914.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Oroszlánbőr, fejjel, erősen kopott, 200x130 cm /
11915.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zebrabőr, kopott, 257x160 cm /
11916.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gepárdbőr, fejjel, sérült, 180x110 cm /
11917.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11918.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Historizáló fekete könyvtartó állvány, kopásokkal, kissé inog 46x32x103 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11919.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

11923.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF