https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 324

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Antik Cigaretta kínáló. Impozáns fém festett-lakkozott ,,Félelmetes oroszlán "rövid" cigaretta kínáló, gyufatartóval a hátán,nagyon szép állapotban! 30x12 cm
1
11936.

Antik Cigaretta kínáló. Impozáns fém festett-lakkozott ,,Félelmetes oroszlán "rövid" cigaretta kínáló, gyufatartóval a hátán,nagyon szép állapotban! 30x12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm
1
11937.

Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm
1
11938.

Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karaffa. Kis fedeles tetejű karaffa, ezüstözés maradványaival, fogóval, üvegen koronás 3dl jelzéssel, fújt üveg. csiszolt díszítő sávval. Tetején a csőr illeszkedési hibás. m: 18cm, Talpnál d:9,5cm
1
11939.

Karaffa. Kis fedeles tetejű karaffa, ezüstözés maradványaival, fogóval, üvegen koronás 3dl jelzéssel, fújt üveg. csiszolt díszítő sávval. Tetején a csőr illeszkedési hibás. m: 18cm, Talpnál d:9,5cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tejkiöntő. Látványos régi bicolor réz és ezüst színű tejkiöntő,hasábos forma tömör réz fogóval,korának megf.állapotban,alján jelzett, sok halvány (angol?) jelzés. 8x 10cm
1
11940.

Tejkiöntő. Látványos régi bicolor réz és ezüst színű tejkiöntő,hasábos forma tömör réz fogóval,korának megf.állapotban,alján jelzett, sok halvány (angol?) jelzés. 8x 10cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tőr. Jelzett acélpenge, három élű, bronz szerelékkel, esztergált pácolt patinás fogóval,massziv erős dísztárgy,30 cm pengehossz,rozsdafoltokkal. h: 46 cm
1
11941.

Tőr. Jelzett acélpenge, három élű, bronz szerelékkel, esztergált pácolt patinás fogóval,massziv erős dísztárgy,30 cm pengehossz,rozsdafoltokkal. h: 46 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egykaros kofa mérleg,Hartáról származik,15 éve még diót mértek vele,nagy fém tányér,vas lánc és kar, jelzett: ?... János Baja,2kg-ig, több magyar koronás hitelesítő beütéssel, rozsdafoltokkal. d:.27cm,rúd 45 cm
1
11942.

Egykaros kofa mérleg,Hartáról származik,15 éve még diót mértek vele,nagy fém tányér,vas lánc és kar, jelzett: ?... János Baja,2kg-ig, több magyar koronás hitelesítő beütéssel, rozsdafoltokkal. d:.27cm,rúd 45 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kenyérpritó. Vintage Art-deco stilusú fekete bakelit talpon,krómozott fém újszerű ,új korhű kábellel, Elektrothermax 220Voltos 23x17x12 cm
1
11943.

Kenyérpritó. Vintage Art-deco stilusú fekete bakelit talpon,krómozott fém újszerű ,új korhű kábellel, Elektrothermax 220Voltos 23x17x12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik Porcelán lámpa. Antik kék-fehér színű,2 füles,kartusokban virágmintával,fa talpon,új kábelezéssel/foglalattal-hólyag lámpaernyővel. Korpuszon repedéssel  15x30cm
1
11944.

Antik Porcelán lámpa. Antik kék-fehér színű,2 füles,kartusokban virágmintával,fa talpon,új kábelezéssel/foglalattal-hólyag lámpaernyővel. Korpuszon repedéssel 15x30cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bonbonier. Antik asztali letisztult urna formájú kerek kínáló vastagfalú bronz, makk formájú fogóval ellátott tetővel,finom patinával,korának megf.kopásokkal-apró horpadásokkal,jelzés nélkül. M.: 12 x 9,5 cm
1
11945.

Bonbonier. Antik asztali letisztult urna formájú kerek kínáló vastagfalú bronz, makk formájú fogóval ellátott tetővel,finom patinával,korának megf.kopásokkal-apró horpadásokkal,jelzés nélkül. M.: 12 x 9,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tintatartó. Antik asztali tömör bronz díszes mártogatós kerek gömb alakú,hegyes csúcsdíszes zsanéros bronz tetővel,kézzel készült üveg tartállyal,kerek bronz talpon, finom patinával. M.: 12x10cm
1
11946.

Tintatartó. Antik asztali tömör bronz díszes mártogatós kerek gömb alakú,hegyes csúcsdíszes zsanéros bronz tetővel,kézzel készült üveg tartállyal,kerek bronz talpon, finom patinával. M.: 12x10cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik gyufatartó. Asztali tömör bronz szecessziós, kagyló alakú gyufásdoboztartó és hamuzó,virágmintás ezüstözés nyomaival, Jelzett:"GESCHÜTZT Real Bronce" vésettel.korának megfelelő állapotban. 16,5x12,5 cm
1
11947.

Antik gyufatartó. Asztali tömör bronz szecessziós, kagyló alakú gyufásdoboztartó és hamuzó,virágmintás ezüstözés nyomaival, Jelzett:"GESCHÜTZT Real Bronce" vésettel.korának megfelelő állapotban. 16,5x12,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse