https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 324
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2834693
11948
441
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 5 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzitett kristály füzérrel,hibátlan állapotban 21x18cm
Das Lot is nicht erreichbar
2834694
11949
441
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 5 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzitett kristály füzérrel,hibátlan állapotban 21x18cm
Das Lot is nicht erreichbar
2834692
11950
441
0
16000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 4 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzített kristály füzérrel, hibátlan állapotban. m: 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2790924
11951
441
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, kis horpadásokkal, m: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2790932
11952
441
0
18000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2790942
11953
441
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
WMF Ikora ezüstözött alpakka kínáló tál. Jelzett, kopottas, d: 27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2790957
11954
441
0
18000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós mennyezeti lámpa. Bronz, homokfújt üveg búrával, új kábelezéssel, korának megfelelő állapotban, a búrán kis csorba, h: 75 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2790605
11955
441
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik falióra. Öntött bronz, fa és bársony hátlappal, felhúzókulccsal, nem működik, 28x14,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2790614
11956
441
0
13000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, alján az Iparművészeti Vállalat hiányos zsűri címkéjével, m: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2790575
11957
441
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Márvány és bronz íróasztali szett, tolltartó, 2 db tintatartó üvegbetéttel, medve figurával. A figura levált a talapzatról. 30x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2886219
11958
441
0
80000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Jáde tömjéntartó. Távol-keleti, figurális sárkánymotívumokkal díszített, három karmos lábon álló, fedeles urna. Sérülésmentes, szép állapotban, 13,5x14,5x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2883378
11959
441
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kecskefej preparátum, fára applikálva, falra akasztható, 52x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse