Antik

Zahl der Lose: 324

12010.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Régi üvegezett kártyatartó doboz, kártyázó készlet számára, kis kopásokkal, jelzés nélkül, 32x22x11 cm
12011.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Régi Spejbl és Hurvínek babák, régi cseh bábmese főszereplői, kerámia és fa, m: 10-13,5 cm
12012.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szecesszió jellegű hölgy, könnyített fém, bronzírozva, fali, jelzés nélkül, hibátlan, d: 30 cm
12013.

Rufpreis:
5 000 HUF

12014.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi lőportartó, réz díszítménnyel, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 25 cm
12015.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik bordóüveg só- és borsszóró, ezüst szerelékkel, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 5,5-6,5 cm
12016.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1920 Süss Budapest teodolit, korának megfelelő szép állapotban, jelzéssel, m: 36 cm
12017.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szecessziós, pohárkészlet, ezüstözött, jelzett tálcán: WMF (WURTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK). Ezüstözött pohártartó, jelzés nélkül, 6 db. Csiszolt kristályüveg betétekkel, korának megfelelő, szép állapotban. Tálca mérete: 49x14,5 cm
12018.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Art deco hamuzó. Elegáns asztali hamuzó, ezüstözött alpakka, emelvényen, szolid mintájú gyufatartóval, téglalap test, fa talpon, korának megfelelő kopásokkal. Szép állapotban. m: 16 cm, d: 10x 11 cm
12019.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Antik kosárka. Közepes méretű fém füles kosárka, ovális, körben leveles díszítéssel, belevaló üvegbetéttel (kis csorbával), jelzés nélkül, diszkrét patinás ezüstözés, korának megfelelő szép állapotban. m: 16 cm d: 15x8 cm
12020.

Rufpreis:
6 000 HUF

12021.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF