Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2840731
20027
439
50000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g
2709340
20028
439
Ezüst (Ag) nyaklánc, csont ékítéssel, jelzett, h: 59 cm, bruttó: 6,7 g
2813649
20029
439
Ezüst (Ag) kapcsos, óralánc, fém vadászkutya érmés, kopásokkal, jelzés nélkül, bruttó: 8,1 g
2711629
20030
439
Ezüst (Ag) kígyós lánc 11,98 g 2813661
20031
439
Ezüst (Ag) óralánc, egyik kapocs fém, jelzett, h: 36 cm, bruttó: 7,7g
2754758
20032
439
Ezüst (Ag) peremű bajuszfésű, h: 8 cm, bruttó: 4g, jelzett.
2840734
20033
439
36000
Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g
2693740
20034
439
Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 13,9 g
2846297
20035
439
Ezüst(Ag) kereszt, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 9,9 g
2703306
20036
439
Ezüst (Ag) antik markazitos klipsz, jelzett, bruttó: 7 g
2703303
20037
439
30000
Ezüst (Ag) charmos karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 30 g
2709349
20038
439
40000
Csiszolt csillag rubin, d: 8 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF