Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2838698
20077
439
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyaklánc opál színű medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 7,2 g
2885918
20078
439
Ezüst (Ag) filigrán virágos bross. Jelzett, 7,3 g, 48x38 mm
2885935
20079
439
2200
Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel kirakva. Jelzett, bruttó: 6,2 g, m: 53-54 2886082
20080
439
Kolumbiai smaragd, smaragdcsiszolás (négyszögletes forma), 0,85 cts 2886102
20081
439
36000
Kolumbiai smaragd rög, 52 cts
2797871
20082
439
30000
Ezüst (Ag) tubákos szelence, lovaskocsi motívummal, kopásokkal, Bécsi Diannás jellel, 5,5x10 cm, nettó: 122g
2876076
20083
439
80000
14k arany kapcsos nyaklánc tahiti-szín édesvízi gyöngyökkel 28,1 gr 2,1 g Au. tanúsítvánnyal
2880415
20084
439
13000
Ezüst (Ag) cigarettatárca, gyufa tartó rekesszel jelzett 98 g 10x6,5 cm 2876003
20085
439
70000
14 k arany (Au) nyaklánc köves medállal. Jelzett. br 5,5 g 2884436
20086
439
3400
Ezüst (Ag) nyaklánc figurális medállal, jelzett, h: 44 cm, nettó: 9 g 2876618
20087
439
120000
14k arany (Au) nyaklánc, rák horoszkópos medállal jelzett 12,1 g 2880585
20088
439
Ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 15 cm, nettó: 4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF