https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2819374
20039
439
0
28000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) tiszti lánc, 1935., jelzett, bruttó: 15,4g, h: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2793944
20040
439
0
40000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 90g
Das Lot is nicht erreichbar
2880398
20041
439
0
18000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) cigaretta tartó zománcozott magyar katonai egység zászlójával / silver cigarette box. Marked 122 g 10x9 cm 2775331
20042
439
0
28000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) masszív cigarettatárca, jelzett, 9x8cm, nettó: 113,5g
Das Lot is nicht erreichbar
2880404
20043
439
0
15000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) cigaretta tartó katonák gravírozott aláírásával. I. világháborús emlék Jelzett 136 g 8,5x7 cm 2848501
20044
439
0
4000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
2 db ezüst (Ag) nyaklánc 18 g 2787150
20045
439
0
1200
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) Swab über landersand, mandzsettagomb, jelzett, bruttó: 11,5g
Das Lot is nicht erreichbar
2849228
20046
439
0
110000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14k fehérarany (Au) eljegyzési gyűrű 0,45ct topázzal és 0,1ct gyémánttal 1,36 g M: 50 tanúsítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
2795911
20047
439
0
80000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) gyűrű, 18 db cirkóniával ékítve, jelzett, m: 50. bruttó: 4,8 g
Das Lot is nicht erreichbar
2697626
20048
439
0
80000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) köves gyűrű, jelzett, m: 55 bruttó: 5,6gm
Das Lot is nicht erreichbar
2841411
20051
439
0
11000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) koktélgyűrű, többszínű teklagyönggyel és cirkonokkal ékített, egyik gyöngyön erősebb kopás, jelzett, m: 55, bruttó: 12,9g
Das Lot is nicht erreichbar
2845732
20052
439
0
18000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) nyaklánc, celluloid kámea berakásos medállal, jelzett, bruttó: 21,5 g
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse