https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 141

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) tiszti lánc, 1935., jelzett, bruttó: 15,4g, h: 12 cm
1
20039.

Ezüst (Ag) tiszti lánc, 1935., jelzett, bruttó: 15,4g, h: 12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 90g
1
20040.

Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 90g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) cigaretta tartó zománcozott magyar katonai egység zászlójával / silver cigarette box. Marked 122 g 10x9 cm
1
20041.

Ezüst (Ag) cigaretta tartó zománcozott magyar katonai egység zászlójával / silver cigarette box. Marked 122 g 10x9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Ezüst (Ag) masszív cigarettatárca, jelzett, 9x8cm, nettó: 113,5g
1
20042.

Ezüst (Ag) masszív cigarettatárca, jelzett, 9x8cm, nettó: 113,5g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) cigaretta tartó katonák gravírozott aláírásával. I. világháborús emlék Jelzett 136 g 8,5x7 cm
1
20043.

Ezüst (Ag) cigaretta tartó katonák gravírozott aláírásával. I. világháborús emlék Jelzett 136 g 8,5x7 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
10
 
2 db ezüst (Ag) nyaklánc 18 g
1
20044.

2 db ezüst (Ag) nyaklánc 18 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) Swab über landersand, mandzsettagomb, jelzett, bruttó: 11,5g
1
20045.

Ezüst (Ag) Swab über landersand, mandzsettagomb, jelzett, bruttó: 11,5g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k fehérarany (Au) eljegyzési gyűrű 0,45ct topázzal és 0,1ct gyémánttal 1,36 g M: 50 tanúsítvánnyal
1
20046.

14k fehérarany (Au) eljegyzési gyűrű 0,45ct topázzal és 0,1ct gyémánttal 1,36 g M: 50 tanúsítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) gyűrű, 18 db cirkóniával ékítve, jelzett, m: 50. bruttó: 4,8 g
1
20047.

Arany (Au/14k) gyűrű, 18 db cirkóniával ékítve, jelzett, m: 50. bruttó: 4,8 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) köves gyűrű, jelzett, m: 55 bruttó: 5,6gm
1
20048.

Arany (Au/14k) köves gyűrű, jelzett, m: 55 bruttó: 5,6gm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) koktélgyűrű, többszínű teklagyönggyel és cirkonokkal ékített, egyik gyöngyön erősebb kopás, jelzett, m: 55, bruttó: 12,9g
1
20051.

Ezüst (Ag) koktélgyűrű, többszínű teklagyönggyel és cirkonokkal ékített, egyik gyöngyön erősebb kopás, jelzett, m: 55, bruttó: 12,9g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) nyaklánc, celluloid kámea berakásos medállal, jelzett, bruttó: 21,5 g
1
20052.

Ezüst (Ag) nyaklánc, celluloid kámea berakásos medállal, jelzett, bruttó: 21,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse